Визнання віри

Ми віримо…

Ми віримо, що канонічні книги Святого Письма складають богонатхненне та непогрішиме Слово Боже, в якому міститься повне об’явлення Його волі щодо спасіння людей. Слово Боже має найвищий та остаточний авторитет у питаннях християнського життя та віри.

Ми віримо в єдиного суверенного Бога, Творця, безкінечного, досконалого, Котрий існує вічно в Трьох Особах: Отці, Сині та Святому Дусі.

Ми віримо, що Ісус Христос є істинний Бог та істинна людина, Який був зачатий від Святого Духа і народжений дівою Марією. Він помер на хресті за наші гріхи, воскрес із мертвих, вознісся на небеса, сів праворуч Отця і став нашим Первосвящеником та Заступником.

Ми віримо, що служіння Духа Святого – прославляти Господа Ісуса Христа, докоряти і відроджувати людей, перебувати в них і наділяти їх силою для святого життя та служіння.

Ми віримо, що людина була створена за образом Божим, однак вона згрішила і відпала від Бога. Людина може отримати спасіння і почати духовне життя лише через відродження за посередництвом Духа Святого і Божого Слова.

Ми віримо, що пролита кров Ісуса Христа і Його воскресіння є єдиною та достатньою підставою для спасіння всіх людей. Ті, хто звершують акт покаяння і вірою приймають нашого Господа Ісуса Христа, отримують народження згори від Святого Духа і таким чином стають дітьми Божими.

Ми віримо, що водне хрещення та Вечеря Господня є таїнствами, які повинні здійснюватися в Церкві. Однак без спасаючої віри в Ісуса Христа ці таїнства не можуть бути засобами для спасіння.

Ми віримо, що істинна Церква складається із людей різних часів і різних народів – із тих, хто через віру в Ісуса Христа відроджені Святим Духом та з’єднані в Тілі Христовому.

Ми віримо, що Ісус Христос є нашим Господом і Главою Церкви, а також в те, що кожна помісна церква знаходиться під Його керівництвом.

Ми віримо у другий прихід Ісуса Христа, Який гряде, щоб забрати Церкву та судити живих і мертвих.

Ми віримо в тілесне воскресіння з мертвих, а також у вічне блаженство спасенних і вічне покарання грішників.

Ми віримо у необхідність виконання Великого Доручення нашого Господа Ісуса Христа (Мт. 28:18-20).

Пожертвування